Найбільше українське хімвиробництво тимчасово законсервували

Державне хімічне підприємство «Одеський припортовий завод» законсервували через воєнний стан. Його працівників відправили у безстрокову відпустку, повідомив у зверненні міський голова міста Южний Володимир Новацький.

За його словами, законсервувати так само вирішили й міський спортивний комплекс «Олімп».

Мерія тим часом готується до передання «Олімпу» (до речі, одного з найкращих в Україні) у власність міської територіальної громади, пише LIGA.Бізнес.

Як нагадує видання, Одеський припортовий завод є найбільшим хімічним підприємством України та входить до переліку підприємств великої приватизації. Державі в особі Фонду державного майна належить 99,5667% акцій ОПЗ.

Нагадаємо, восени минулого року завод тимчасово зупиняли через проблеми з постачанням газу і нерентабельність.

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *