Державне хімічне підприємство «Одеський припортовий завод» законсервували через воєнний стан. Його працівників відправили у безстрокову відпустку, повідомив у зверненні міський голова міста Южний Володимир Новацький.
За його словами, законсервувати так само вирішили й міський спортивний комплекс «Олімп».
Мерія тим часом готується до передання «Олімпу» (до речі, одного з найкращих в Україні) у власність міської територіальної громади, пише LIGA.Бізнес.
Як нагадує видання, Одеський припортовий завод є найбільшим хімічним підприємством України та входить до переліку підприємств великої приватизації. Державі в особі Фонду державного майна належить 99,5667% акцій ОПЗ.
Нагадаємо, восени минулого року завод тимчасово зупиняли через проблеми з постачанням газу і нерентабельність.
