Українці можуть зняти готівку на касі Сільпо

В українській мережі супермаркетів Сільпо повідомили, що українці можуть зняти на касі готівку.

Як передає “Хвиля” , про це повідомила торговельна мережа на своєму сайті.

При цьому ліміт збільшено до 6000 гривень.

“Дорогі Гості, ми знаємо, що є складності зі зняттям готівки, тому всі ці дні ми разом із партнерами працювали, щоб підвищити ліміт зняття готівки на касах. З сьогоднішнього дня це 6000 грн в одному чеку. Видаємо готівку майже у всіх магазинах, що працюють. Додали інформацію разом із графіком роботи — тут: https://silpo.ua/about/press-center/press-releases/povidomlennya-pro-grafik-roboty-supermarketiv Ми поряд з вами та допомагаємо всім, чим можемо. “, – йдеться у повідомленні.

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *