В «Укренерго» розповіли, як діятимуть за режиму НС

В Україні на 24 лютого заплановано підготовку енергосистеми до роботи в ізольованому режимі. Випробування триватиме три дні.

Попри недавні заяви деяких ТЕС, що вони не готові до цього заходу, він таки відбудеться. Сьогодні, 23 лютого, енергетична компанія «Укренерго» заявила, що не має наміру переносити роботу об’єднаної енергосистеми України в ізольованому режимі. Синхронізація з європейською мережею системних операторів передачі електроенергії відбудеться у намічені дати.

У своєму повідомленні прес-служба «Укренерго» каже, що вони готові від’єднуватися від російських та білоруських енергосистем і як тільки це відбудеться, повідомлять, як усе відбувається. Повернення до колишнього режиму відбудеться 27 лютого. Представник прес-служби висловив надію на сприятливий результат тестування. Тим більше, що компанія ґрунтовно підготувалася до непередбачених ситуацій, на кшталт пошкоджень на Луганській ТЕС, та створила підстанцію «Кременну».

Нагадуємо, що повна синхронізація українських електростанцій із європейською енергосистемою має відбутися у 2023 році. А поки йдуть підготовки – крім зимової, що наближається, очікується ще літня.

fbc.ua

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *