Трьом особам, які нападали на журналістів видання “Українська правда”, повідомлено про підозру.
“За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури трьом особам повідомлено про підозру у перешкоджанні законній професійній діяльності журналістів, вчиненому групою осіб, незаконному вилученні зібраних журналістами матеріалів і технічних засобів, а також у відкритому викраденні чужого майна, (ч.1 ст.28, ч.1 ст.171, ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України),” – повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.
Наразі вирішується питання щодо обрання всім підозрюваним запобіжних заходів.
Слідство триває, встановлюється особа, яка загрожувала вбивством одному з журналістів (ч.1 ст.345-1, ч.1 ст.28, ч.1 ст.171 Кримінального кодексу України).
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Дніпропетровського районного управління поліції Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області.
Як повідомлялося, 14 лютого група журналістів прибула до VIP-терміналу аеропорту, де почали знімати репортаж на телефон і камеру. На території терміналу на той час перебували троє невідомих чоловіків. Один із них сказав журналістам, що знімати заборонено, забрав телефон та знищив відео. Після скоєного невідомі залишили територію аеропорту.
В “Українській правді” уточнили, що напад було скоєно на знімальну групу керівника департаменту журналістських розслідувань Михайла Ткача.
