У Харкові російські окупанти підірвали газопровід

 27 лютого.  У Харкові російські окупанти підірвали газопровід, інформує УНН з посиланням на Telegram Держспецзв’язку.

Цитата

“У Харкові окупанти підірвали газопровід. Застерігаємо від дезінформації: це не є ядерним ударом, хоча вибух є схожим на нього”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо 

Російські окупанти обстріляли Васильків з балістичних ракет: горить нафтобаза.

 

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *