Біля Сумщини росіяни розгорнули “Гради”: хочуть обстріляти самих себе

У російському селі Поповка, яке межує з Сумською областю, ворог розгорнув “Гради”. Ймовірно, росіяни задля провокації будуть обстрілювати самих себе.

Важливою інформацією у четвер, 3 березня, на своєму Telegram-каналі Pravda Gerashchenko поділився радник голови МВС Антон Геращенко . Український чиновник зазначив: ці дані потрібно максимально поширити і оприлюднити, щоб зірвати провокацію агресора .

Росіяни можуть піти на провокації з “Градами”

Російське село Поповка межує з Краснопільським районом Сумської області. Там бійці Путіна розгорнули “Гради” у сторону Росії за напрямком руху з української землі.

Ймовірно, ворог готується влаштувати провокацію та обстріляти своєю ж територію. Далі Росія спробує звинуватити в атаці свого цивільного населення Україну.

24tv.ua

 

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *