Вт. Чер 9th, 2026

На станції “Суми-товарна” залізничники захопили російський БТР та затримали двох військових РФ

Двоє залізничників затримали російський БТР та двох військовослужбовців Росії. Про це 27 лютого повідомив на своїй cторінці у Facebook член наглядової ради «Укрзалізниці» Сергій Лещенко. Інформація також опублікована на порталі для працівників перевізника.

Двоє залізничників — начальник станції «Баси» Руслан Аристархов та начальник станції «Суми-товарна» Артем Кисельов — під час обходу колій побачили, як на станції заїжджає російський бронетранспортер.

З кабіни машини вийшов російський військовий і запитав у залізничників напрямок руху. Чоловіки зорієнтувалися і вказали шлях в тупик за підвищеною колією.

Потрапивши у пастку, четверо російських військових намагалися полишити автомобіль, залізничникам вдалося повалити двох з них на землю та утримувати до приїзду тероборони.

Ще двоє росіян втекли. Наразі їх шукають.

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *