Гарячі новини
Вт. Чер 9th, 2026

На столичний смітник викинули статую Діви Марії з немовлям

Поблизу станції метро “Бориспільська” на смітник викинули 2 сакральні скульптури. Серед них – статуя Діви Марії, що тримає на руках Ісуса.

Фігури, які побачили очевидці, у зріст людини. Фото опублікував у мережі 7 лютого Григорій Маленко з підписом “без коментарів”.
Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *