На Сумщині електричка збила двох пенсіонерів

В Конотопі, внаслідок наїзду електрички, тілесні ушкодження отримали 82-річний чоловік та 77-річна жінка. Від отриманих травм чоловік помер у лікарні.

13 лютого, близько 17 години, електричка скоїла наїзд на двох пенсіонерів, які переходили колії. В результаті чого, чоловік та жінка отримали тілесні ушкодження. Від отриманих травм чоловік помер в лікарні.

Наразі співробітники поліції встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *