У Тернопільській області чоловік обікрав водія, який його підвозив додому. Підозрюваного уже затримали.
Про це повідомили в обласній поліції.
Потерпілий розповів, що невідома особа викрала його гаманець, в якому було понад 2 000 гривень та документи. Зі слів потерпілого, він виявив зникнення майна після того, як підвозив своїм автомобілем незнайомого йому чоловіка.
У ході розшукових заходів оперативники райвідділу встановили особу зловмисника. Ним виявився раніше неодноразово судимий 48-річний житель району.
Під час перевірки з’ясувалося, що чоловік причетний ще до спроби обікрасти нежиле господарство. Завершити задумане йому завадили сусіди потерпілого. Люди помітивши незнайомця, викликали працівників поліції.
