Окупантів вибили з Миколаєва, вони біжать, також знищили багато техніки – голова ОДА

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім повідомив, що російських окупантів вибили із міста, там більше немає ворожої військової техніки. Багато техніки підбили, частину захопили. Про це Кім розповів у відеозверненні, опублікованому в Telegram .

За його словами, із зенітної установки збили чотири вертольоти.

Кім каже, що росіяни тікають, переважно, у напрямку Херсона.

Окупантів вибили з Миколаєва, вони біжать, також знищили багато техніки - голова ОДА - Фото

“Орки голодні, проситимуть їсти. Можете їх нагодувати, а потім затримати. Так би мовити – громадянське затримання”, – написав Кім, звертаючись, очевидно, до мешканців Миколаївського району.

Також він повідомив про втрати серед мирного населення. Конкретних цифр не навів. Згадав лише, що вбили єгеря із сином.

“У місті немає жодної ворожої техніки. Місто на замку…” – написав голова ОДА

Окупантів вибили з Миколаєва, вони біжать, також знищили багато техніки – голова ОДА

“Велика подяка військовим за їхню роботу! Сьогодні насипали чудово”, – додав він.

За повідомленням МВС, миколаївські гвардійці спільно з ЗСУ знищили російську розвідувальну групу.

Близько 11.00, під час бойового зіткнення на блокпості на в’їзді до Миколаїва, було знищено бронеавтомобіль окупантів “Тигр”. Українським бійцям вдалося взяти в полон чотирьох військовослужбовців РФ зі складу розвідувальної групи (з них 1 офіцер).

news

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *