Харків вдень 28 лютого піддався обстрілу “Градами”, випущеними російськими окупантами. Повідомляється про загиюблих і поранених.
Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
Він зазначив, що є поранені та загиблі.
“Харків щойно масовано обстріляний з Градів. Десятки загиблих і сотні поранених! Цей жах повинен побачити весь світ! Смерть окупантам!” – написав Геращенко в соцмережах.
За його даними, удар по Харкову був нанесений в районі вулиці Дерев’янка.
