Вт. Чер 9th, 2026

Поліцейські затримали 18-річну дівчину з Житомирщини, яка малювала мітки

18-річну жительку села Городниця Житомирської області затримали на Рівненщині та передали працівникам СБУ для з’ясування всіх обставин. Про це повідомляє Нацполіція на своїй сторінці у Facebook.

25 лютого близько 10 години у місті Костопіль на Рівненщині працівники поліції у складі мобільної групи спільно з місцевими жителями, які теж патрулювали територію, виявили дівчину, яка поблизу відділення пошти саме малювала знак у вигляді хреста.

Вона зізналася, що і раніше здійснювала маркування за винагороду. Нині ж прибула до Костополя з цією ж метою.

Уся детальна інформація встановлюється відповідними службами.

suspilne

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *