У Чернігові електричка збила 17-річну дівчину

Близько 18-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що у Чернігові на залізничному переїзді електропотяг збив дівчину.

На місце події негайно виїхали патрульні поліцейські, слідчо-оперативна група Чернігівського районного управління поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту.

Попередньо відомо, що потяг сполученням «Чернігів-Славутич» зачепив 17-річну дівчину, яка перетинала залізничні колії.

Внаслідок ДТП потерпіла зазнала тілесних ушкоджень і була госпіталізована.

Вирішується питання про відкриття провадження..

За матеріалами ВК ГУНП у Чернігівській області

magnolia-tv

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *