Чиновників управління Держпродспоживслужби на Дніпропетровщині викрили у поборах. Про це повідомляє департамент стратегічних розслідувань.
Посадовці Держспоживслужби у різних містах області організували корупційну «схему» видачі фітосанітарних та карантинних сертифікатів. Суми неправомірного зиску коливалися від 20 до 30 тис. гривень за довідку.

Поліцейські викрили чотирьох посадовців Держпродспоживслужби під час отримання чергових «траншів» на загальну суму понад 45 тис. гривень.
Усім затриманим повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 КК.
.
