В Одесі 54-річна жінка вчинила суїцид, кинувшись під потяг. Ось що стало відомо виданню « Кримінал ».
Сьогодні, 15 лютого 2022 року, близько 09:00 неподалік залізничної станції «Слобідська» стався трагічний інцидент.
Як повідомляють джерела, жінка раптово вийшла на рейки перед локомотивом, що наближається. Незважаючи на те, що машиніст застосував екстрене гальмування складу, через малу відстань уникнути зіткнення не вдалося.
Від травм, що отримали при зіткненні, постраждала – 54-річна місцева мешканка – померла на місці до прибуття медиків.
За місцем проживання загиблої співробітниками поліції було виявлено передсмертну записку.
У зв’язку із пригодою відкрито кримінальне провадження за статтею 115 частина 1 (Умисне вбивство) КК України з позначкою «самовбивство».
На місці працювали фахівці «Швидкої допомоги», патрульна поліція та слідчо-оперативна група. Подробиці події з’ясовуються.
