Зеленський: Російська армія намагається захопити Чорнобильську АЕС

Російська армія намагається захопити Чорнобильську АЕС. Про це заявив 24 лютого президент України Володимир Зеленський.

Раніше Антон Геращенко заявив, що російські війська зайшли до Чорнобильської зони. Бої, за його словами, точаться безпосередньо біля сховища радіоактивних відходів. Цю інформацію також не заперечили в МВС.

racurs.ua

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *