Гарячі новини
Ср. Чер 17th, 2026

Росіяни обстріляли Краматорськ зі “Смерчу”

Російські окупанти 3 липня знову вдарили по Краматорську з РСЗВ “Смерч”. Жителі міста повідомляли про сильні вибухи.

Попередньо, обійшлось без жертв, але є серйозні руйнування. Про це повідомив мер Краматорська Олександр Гончаренко.

Чиновник наголосив, що окупанти продовжують нищити цивільну інфраструктуру та гатять по мирному населенню. Працюють вибухотехнічні служби.

Другий день окупанти б’ють з РСЗВ “Смерч” по Краматорську,
– написав Гончаренко.

Тому міський голова закликав людей перебувати ближче до укриттів та не нехтувати сигналами тривоги. Зауважимо, що сирени в Краматорську лунали з 11:08 до 11:34. Після цього в мережі з’явились повідомлення про гучні вибухи.

Вчора теж гатили зі “Смерчу”

Напередодні, 2 липня, росіяни так само обстріляли Краматорськ зі “Смерчу”. Вони випустили 2 снаряди, які не розірвались. На місце приїхали вибухотехніки.

У міській раді Краматорська казали, що обійшлось без жертв, хоч руйнування теж були серйозні.

24tv.ua

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *