Російські окупанти 3 липня знову вдарили по Краматорську з РСЗВ “Смерч”. Жителі міста повідомляли про сильні вибухи.
Попередньо, обійшлось без жертв, але є серйозні руйнування. Про це повідомив мер Краматорська Олександр Гончаренко.
Чиновник наголосив, що окупанти продовжують нищити цивільну інфраструктуру та гатять по мирному населенню. Працюють вибухотехнічні служби.
Другий день окупанти б’ють з РСЗВ “Смерч” по Краматорську,
– написав Гончаренко.

Тому міський голова закликав людей перебувати ближче до укриттів та не нехтувати сигналами тривоги. Зауважимо, що сирени в Краматорську лунали з 11:08 до 11:34. Після цього в мережі з’явились повідомлення про гучні вибухи.

Вчора теж гатили зі “Смерчу”
Напередодні, 2 липня, росіяни так само обстріляли Краматорськ зі “Смерчу”. Вони випустили 2 снаряди, які не розірвались. На місце приїхали вибухотехніки.
У міській раді Краматорська казали, що обійшлось без жертв, хоч руйнування теж були серйозні.
