Радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко заявив в ефірі інформаційного телемарафону, що РФ відмовляється від гарантій створення “зелених коридорів”, щоб змусити мешканців окупованих частин України отримувати “гуманітарну допомогу” від військових країни-агресора.
За його словами, це новий рівень російського шантажу. Зокрема, РФ погоджується зробити гуманітарний коридор за умови, що він буде у її бік, пише УНІАН.
“Відмова від “зелених коридорів” – це політика Кремля. З того, що я розумію персонально, ця особиста вказівка Володимира Путіна – поки що не даватиме добро на будь-який гуманітарний коридор. Вони, швидше за все, отримали вказівку нікого не випускати для того, щоб потім виключно для свого телебачення показувати, що нібито українці знущаються.Їм потрібно, щоб ми приповзли до них потім, коли вони показуватимуть фури зі своєю гуманітаркою, як українці до них приповзають.На мою думку, це єдина причина, чому не дається Росією коридору “, – сказав радник міністра.
Він зазначив, що Україна залучає всі можливі міжнародні організації та президентів інших країн для того, щоб вирішити гуманітарне питання та допомогти нужденним громадянам. Водночас ворог фактично всюди розміщує свою техніку у дворах житлових будинків, щоб прикрити свої війська щитом із людей.
