Евакуаційна колона із Сум вже в’їхала на територію Полтавської області. Про це повідомляють “Коментарі” з посиланням на заяву начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна у Фейсбук.
“Евакуаційна колона із Сум уже вʼїхала на Полтавщину. Слава Україні”, — йдеться у дописі Луніна.
Лунін також опублікував відео з рухом колони автобусів та автомобілів на території Полтавщини. Раніше голова Сумської ОВА Дмитро Живицький підтвердив, що відбувалася стрілянина на одному із блокпостів на в’їзді в Суми. “Так, була стрілянина на виїзді з Сум на роменській трасі — це йшла техніка РФ в супроводі танка. Вони вели свою артилерію, і коли побачили блокпост, відкрили хаотичну стрілянину по полю, посадці, деревам і потім пішли далі в бік об’їзної”, — повідомив Живицький.
