“Ми трохи випили з танкістами і пішли не в той бік”: окупант розповів, як потрапив у полон

Полонений російський військовий розповів, як опинився в Україні, про “двохсотих, трьохсотих”, пияцтво в лавах “могутньої путінської армії”.

Розповідь полоненого з’явився в мережі.

Солдат розповідає, як потрапив в Україну. Мовляв, заснув, а прокинувся вже на території нашої країни від вибухів.

“О четвертій ранку я пішов спати в десант. Сидячи заснув я. Прокидаюся я вже вранці від вибухів. Танки вже, БМП наші вибухають від мін. – Ред.)”, – каже військовий.

"Ми трохи випили з танкістами і пішли не в той бік": окупант розповів, як потрапив у полон

Потім, за словами полоненого, кожен день були “двохсоті”, “трьохсоті”, обстріли.

“Всім страшно стало… Ну трохи випили з танкістами … Ну трохи лівіше взяв”, – розповідає полонений.

У підсумку військові ЗС РФ пішли не до своїх, а до українських військових. Де їх і взяли в полон.

Зазначимо, що розповідь про пияцтво в середовищі російських військових – не перша. Раніше ми писали, що окупант у телефонній розмові зізнався, що путінська армія, якщо що знаходить, обов’язково п’є.

 

Перемога буде за нами! Слава Україні!

Олексій Мошкало

 

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *