Полонений російський військовий розповів, як опинився в Україні, про “двохсотих, трьохсотих”, пияцтво в лавах “могутньої путінської армії”.
Розповідь полоненого з’явився в мережі.
Солдат розповідає, як потрапив в Україну. Мовляв, заснув, а прокинувся вже на території нашої країни від вибухів.
“О четвертій ранку я пішов спати в десант. Сидячи заснув я. Прокидаюся я вже вранці від вибухів. Танки вже, БМП наші вибухають від мін. – Ред.)”, – каже військовий.

Потім, за словами полоненого, кожен день були “двохсоті”, “трьохсоті”, обстріли.
“Всім страшно стало… Ну трохи випили з танкістами … Ну трохи лівіше взяв”, – розповідає полонений.
У підсумку військові ЗС РФ пішли не до своїх, а до українських військових. Де їх і взяли в полон.
Зазначимо, що розповідь про пияцтво в середовищі російських військових – не перша. Раніше ми писали, що окупант у телефонній розмові зізнався, що путінська армія, якщо що знаходить, обов’язково п’є.
Перемога буде за нами! Слава Україні!
Олексій Мошкало
