У Мелітополі Запорізької області та Генічеську Херсонської області окупанти намагаються ввести в обіг рублі.
Як повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України, для цього ворожі війська намагаються максимально обмежити ввезення гривневої готівки; отримати список осіб, які отримують пенсії та соціальні виплати, щоб виконати виплати у рублях; перевести розрахунки при роздрібній торгівлі у рублях.
Наголошується, що такими діями росіяни хочуть включити тимчасово окуповані українські території до власної грошово-валютної орбіти.
