Вт. Чер 9th, 2026

На окупованих територіях росія намагається ввести в обіг рублі

У Мелітополі Запорізької області та Генічеську Херсонської області окупанти намагаються ввести в обіг рублі.

Як повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України, для цього ворожі війська намагаються максимально обмежити ввезення гривневої готівки; отримати список осіб, які отримують пенсії та соціальні виплати, щоб виконати виплати у рублях; перевести розрахунки при роздрібній торгівлі у рублях.

Наголошується, що такими діями росіяни хочуть включити тимчасово окуповані українські території до власної грошово-валютної орбіти.

Джерело

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *