Серед обміняних армійців є і 15 жінок
У Запорізькій області відбувся обмін військовополоненими між Україною та росією. На Батьківщину вже повернулися 86 військовослужбовців.
Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко у Telegram.
“Друзі, гарні новини із Запорозької області! Тільки що відбувся обмін. 86 українських військовослужбовців, серед яких 15 жінок, вже у безпеці”, – зазначив він.
