Російські військові моряки не хочуть атакувати Одесу. Вони деморалізовані міцною системою оборони міста та професіоналізмом його захисників і бояться їх більше, ніж своїх командирів та трибуналу. Про це повідомляє у соцмережі Facebook військовий журналіст Сергій Братчук.
«Московити вражені створеною системою оборони Одеси, тому їхні військові моряки не хочуть атакувати наше місто. Гарматне м’ясо в консервних банках просто з’їдять одеські чорноморські бички, а к”цапські мамки не отримають навіть цинкових трун. Адмірали спонукають флот до виходу на одеський рейд, але серед екіпажів уже визріває бунт», – повідомив Братчук.
