Станом на 9:00 19 лютого російські окупанти 19 разів відкривали вогонь. Один український військовий загинув.
Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.
“Внаслідок обстрілу один український військовослужбовець отримав осколкове поранення несумісне з життям”, — повідомили у штабі.
Окупанти гатили з артилерії 122-го калібру, мінометів 120-го та 82-го калібрів та гранатометів.
