Гарячі новини
Пн. Чер 8th, 2026

Окупанти продовжують провокації: ворог обстріляв Щастя

Російські окупанти обстріляли Щастя. В результаті чого було пошкоджено адмінбудівлю.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

«18 лютого приблизно з 12:00 до 12:09 стався обстріл м.Щастя невідомими особами у напрямку території тимчасово підконтрольної незаконному збройному формуванню», – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що в результаті обстрілу було пошкоджено адмінбудівлю 32-ї державної пожежно-рятувальної частини, а саме: осколками пошкоджений фасад будівлі і водовідлив. Крім цього, в селі Артема снаряд бойовиків потрапив в житловий будинок. На щастя ніхто не постраждав.

Раніше ми писали, що російські окупанти обстріляли інфраструктурні об’єкти в Луганській області. Під артилерійські обстріли потрапила залізнична станція Кіндрашівська-Нова.

Нагадаємо, що в четвер, 17 лютого, російські окупанти обстріляли з артилерії Станицю Луганську. Один зі снарядів влучив у дитсадок.

ua.news

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *