Окупанти пропустили гуманітарну колону до захопленого Мелітополя

Російські окупаційні війська зранку 25 березня пропустили колону з допомогою в Мелітополь. Тому поки гуманітарної катастрофи в тимчасово захопленому місті не буде.

Про це розповів незадовго після пропуску мер міста Іван Федоров. Наразі невідомо, скільки саме гуманітарної допомоги туди завезли.

Також будуть забирати людей

Пропуск колони також допоможе виїхати тим, кому це необхідно. За словами міського голови, на зворотному шляху можна буде вивезти приблизно 350 людей.

Окупанти пропустили гуманітарну колону до захопленого Мелітополя

Слід зауважити, що за 2 дні до цього в місті намагалися організувати російський “пункт видачі гуманітарної допомоги”. В місто заїхала колона вантажівок із портретами путінського посіпаки Кадирова.

Місцеві жителі практично це проігнорували. Проте згодом стало відома одна ганебна деталь. Усе, що хотіли роздавати кадирівці, напередодні вони забрали у фермерів регіону.

24tv.ua

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *