Правоохоронці наклали арешт на 94 контейнери вартістю майже 18 млн. гривень, які перебували у власності російських компаній.
«Встановлено, що фактичні власники майна отриманий прибуток від його користування виводять на рахунки російських та офшорних компаній. Відтак ці кошти можуть використовуватися для фінансування збройних сил ворога та інших незаконних військових формувань», – повідомила Національна поліція.

Правоохоронці припускають, що власники тари запровадили різні схеми та механізми, щоб уникнути примусового вилучення об’єктів. Контейнери передали управлінню Національного агентства України з виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).
