Учора, 18 червня, увечері, російські загарбники атакували Дніпропетровську область. Внаслідок влучання трьох ракет була зруйнована нафтобаза.
Постраждало 11 чоловік, одна людина в тяжкому стані, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
Військові рф атакували Новомосковський район. На місці нафтобази виникла масштабна пожежа, люди дістали опіки — їх усіх ушпиталили.
Нагадаємо, учора повідомлялося, що у Новомосковському районі Дніпропетровської області зафіксовано декілька «прильотів». За попередніми даними, є постраждалі та масштабні руйнування.
