Ракетний удар по Дніпропетровщині: зруйнована нафтобаза, 11 людей постраждали

Учора, 18 червня, увечері, російські загарбники атакували Дніпропетровську область. Внаслідок влучання трьох ракет була зруйнована нафтобаза.

Постраждало 11 чоловік, одна людина в тяжкому стані, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

Військові рф атакували Новомосковський район. На місці нафтобази виникла масштабна пожежа, люди дістали опіки — їх усіх ушпиталили.

Нагадаємо, учора повідомлялося, що у Новомосковському районі Дніпропетровської області зафіксовано декілька «прильотів». За попередніми даними, є постраждалі та масштабні руйнування.

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *