Гарячі новини
Пн. Чер 8th, 2026

Росіяни активізувалися у напрямку Сєвєродонецька, – Генштаб ЗСУ

Російські окупанти перекидають сили й активізувалися у напрямку Сєвєродонецька. Там ворог вже неодноразово цинічного обстріляв цивільну інфраструктуру та перебив газопровід.

Про активізацію російський військових у напрямку Сєвєродонецька повідомили у Генштабі ЗСУ. Про це було сказано у зведенні 7-го квітня станом на 18 годину.

Ворог також активізував зусилля на Сєвєродонецькому напрямку,
– йдеться у повідомленні Генштабу.

  • У Генштабі додали, що окупанти намагаються продовжувати наступ в районах населених пунктів Донецький, Новотошківське і Попасна.
  • Також вони здійснити наступ у районах населених пунктів Мар’їнка, Борівське та Солодке.
  • Усі спроби наступу ворожих сил не мали успіху, констатували у Генштабі.

Росіяни активізувалися у напрямку Сєвєродонецька: коротко

Після того, як російські військові покинули Київську та Чернігівську область, почали надходити повідомлення про активізацію ворога у напрямку Сєвєродонецька.

Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомляв, що у планах росіян наступ на Сєвєродонецьк.

4-го квітня у Генштабі ЗСУ повідомили, що окупанти планують наступ на Слов’янськ і Сєвєродонецьк.

24tv.ua

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *