Російська техніка пішла на прорив у Київській області – прикордонники

У Київській області російські війська пішли на прорив державного кордону, повідомляє Державна прикордонна служба України.

«Військова техніка ворога зайшла через пункт пропуску «Вільча». Прикордонниками разом з українськими військовими прийнято бій», – йдеться у повідомленні прикодонників.

Нет описания фото.

Також повідомляють, що по місцю дислокації відділу прикордонної служби «Млачівка» Житомирського загону здійснено обстріли з «Градів».

«Зазначимо, прикордонні підрозділи в залежності від ситуації передислоковуються на запасні позиції та діють у взаємодії з Збройними силами України та Нацгвардією», – заявляють у Держприкордонслужбі.

Повідомляє radiosvoboda

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *