Гарячі новини
Ср. Чер 17th, 2026

Російські військові розстрілювали дівчат і жінок, а потім їздили ними танками, – мер Ірпеня Маркушин

Мер звільненого від російських окупантів Ірпеня Олександр Маркушин повідомив про випадок, коли військові РФ розстріляли дівчат і жінок, а потім їздили танками їхніми мертвими тілами.

Про це він сказав в інтерв’ю Deutsche welle, передають Українські Новини.

“На Пушкінській вулиці, на (вулиці) Лермонтова вони (російські військові) розстріляли дівчат і жінок, а потім їздили ними танками”, – розповів мер Ірпеня.

За його словами, під час російської окупації дуже багато людей загинуло від їхніх мін та артобстрілів.

Маркушин зазначив, що російські військові розстріляли дуже багато громадян.

Як повідомляли Українські Новини, радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович повідомив, що серед жертв російських військових в Ірпені, Бучі та Гостомелі Київської області: зґвалтовані жінки, яких намагалися спалити, люди похилого віку, діти та пов’язані чоловіки, убиті пострілами в потилицю .

Радник керівника ВП, член української переговорної делегації Михайло Подоляк повідомив, що у звільнених від окупанта Бучі, Ірпені, Гостомелі Київської області сотні, тисячі мирних українських громадян убито з особливим звірством російськими військовими .

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *