Шахраї в Україні вигадали нову схему з автомобілями

Шахраї постійно вигадують нові схеми обману довірливих автолюбителів. Так, в Україні почали продавати автомобілі, взяті в оренду без дозволу їхніх власників, повідомляє today.ua .

Зокрема, наприкінці 2021 року у Києві чоловік на ім’я Тарас узяв на тиждень в оренду автомобіль Toyota.

Він залишив розписку та копії документів. Коли ж настав термін повертати автомобіль, до орендаря було не додзвонитися. Власник автомобіля вирішив відстежити місцезнаходження машини за допомогою маячка, і він привів його до Білої Церкви.

Виявилося, що мешканець Білої Церкви купив цю машину у чоловіка на ім’я Євген і ні про якого Тараса він не чув. Він купив автомобіль не за довіреністю, а з офіційним переоформленням у сервісному центрі МВС, де таку ситуацію взагалі мали б запобігти.

У Сервісному центрі сказали, що переоформлення не викликало у них жодних питань, адже у базі були всі необхідні документи. Але як автомобіль вдалося оформити на Євгена із Черкас – не відомо.

За цим фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження. Це вже не перший випадок такого шахрайства.

 

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *