Гарячі новини
Ср. Чер 17th, 2026

У «Дія» знову стався збій

23 лютого о 4.00 за київським часом у додатку «Дія» стався збій. Це вже друга подібна ситуація за останні дві доби. Про це повідомляє РБК-Україна.

23 лютого у додатку “Дія” повторно завершилися два опитування: “Як назвати новий президентський проект?” і «Яка нова цифрова послуга найкорисніша для вас?». Як і 22 лютого, цього разу користувачам надійшло безліч сповіщень.

У Мінцифрі повідомили, що користувачі отримали величезну кількість сповіщень через налаштування пуш-повідомлень. Незважаючи на це, програма працює – всі послуги та документи доступні користувачам.

 

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *