Гарячі новини
Пн. Чер 8th, 2026

У Донецькій області через обстріли бойовиків 200 будинків залишилися без газу

“Донецькоблгаз” був змушений відключити газопостачання у 200 будинках в селищі Новолуганське Бахмутського району Донецької області

Про це пише RegioNews з посиланням на пресслужбу НАК “Нафтогаз України”.

Причиною цього стали численні пошкодження надземних газопроводів низького тиску під час обстрілів з боку окупантів.

Аварію в Новолуганському локалізували близько 20:30 21 лютого шляхом перекриття засувок діаметром 50 і 150 мм.

“Пошкоджені газопроводи і вводи в приватні домогосподарства потребують додаткового обстеження, після чого фахівці “Донецькоблгазу” зможуть приступити до виконання ремонтних робіт. Жертв і постраждалих серед співробітників “Донецькоблгазу” немає”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 21 лютого на Луганщині через ворожі обстріли без світла залишились чотири населених пункти. Також відомо, що місто Щастя залишилося без енерго-, тепло- та водопостачання.

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *