У McDonald’s готуються до відкриття в Україні

На початку повномасштабного вторгнення Росії до України в нашій країні закрилися ресторани швидкого харчування мережі McDonald’s. Про це розповіла CEO компанії Юлія Бадрітдінова в інтерв’ю “Forbes-Україна”.

“Переважна більшість наших постачальників працюють, але через зруйновану інфраструктуру є певна категорія продуктів, які доведеться закуповувати в інших регіонах чи країнах. Наприклад, упаковка чи соки тривалого зберігання, соуси тощо”, – сказала вона.

За її словами, компанія проводить тренінги щодо оновлення знань та навичок співробітників. Також проводяться тренінги з роботи з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР).

“Дуже багато українців пережили реальні жахи. І ми розуміємо, що травмовані люди будуть як серед наших клієнтів, так і співробітників. І нам слід розуміти, як справлятимуться наші команди”, – зазначила Бадрітдінова.

Вона наголосила, що кожен крок компанії має відповідати стандартам безпеки людей та їжі.

“Ми не можемо просто так відкритися, доки не переконаємося, що все відповідає нашим вимогам”, – резюмувала представниця McDonald’s.

Офіційно компанія McDonalds 14 березня 2022 року призупинила свою діяльність у Росії та закрила ресторани та кафе “на півтора місяці”.

Компанія McDonald’s в Росії є дочірньою компанією корпорації McDonald’s Corporation, яка базується в штаті Іллінойс (США).

ukranews

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.