Укрзалізниця припинила будь-які відносини та взаємодію з Російськими залізницями. Наразі зруйновані усі залізничні переходи між Росією та Україною.
Про це йдеться у “Укрзалізниці”.
“Ми пропонували залізничникам Російської Федерації мир і зупинити війну, але вони продовжували підвозити танки та іншу бойову техніку в Україну та до її кордонів”, – заявили у пресцентрі “УЗ”.
Залізничні переходи між країнами, які раніше забезпечували перевезення тисяч вантажів і приносили економікам обох країн мільйони доларів зруйновані. Також припинено диспетчерський зв’язок із РФ.
“Запит РЖД на відновлення зв’язку з АТ “Укрзалізниця” нічого не мало спільного з гуманітарною місією, це була нікчемна спроба відновити постачання воєнної техніки. Відповідь від нашого диспетчера вони отримали – це позиція всієї компанії”, – наголосили українські залізничники.
Наголошується, що “Укрзалізниця” повністю переорієнтує вантажні перевезення до Європи та продовжить розвивати “Шовковий шлях” в обхід Росії. Компанія готова стати повноцінним учасником логістичного ланцюга Європейського Союзу.
У відомстві додали, що “Укрзалізниця” продовжить розвивати перевезення з країнами Азії, зокрема Китаєм та забезпечить якісну та швидку логістику між Азією та ЄС, але вже без участі Росії.
