Українські військові збили ворожу ракету над Полтавською областю, повідомив голова обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.
“У небі над Полтавщиною ЗСУ збили ворожу ракету! Не нехтуємо повітряними тривогами! Слава Україні”, – написав він у телеграм-каналі в понеділок уранці.
