«Укрпошта» проти НБУ: поштовий оператор іде до суду через штраф у 255 000 грн

АТ «Укрпошта» сплатило штраф у розмірі 255 000 грн, накладений Національним банком України за неподання запитуваної інформації.

Про це повідомила пресслужба «Укрпошти».

Попри здійснення платежу, компанія офіційно заявила про намір оскаржити це рішення регулятора в судовому порядку.

Суперечка виникла через вимогу НБУ пред’явити документи щодо формату надання поштових послуг під час війни.

В «Укрпошті» наголошують, що ці запити не стосуються сфери компетенції Нацбанку як регулятора фінансових послуг, а належать до повноважень акціонера – Міністерства розвитку громад та територій України.

Компанія розцінює дії НБУ як спробу втручання в роботу незалежної наглядової ради та тиск на органи корпоративного управління. Поштовий оператор вважає такі вимоги небезпечним прецедентом розширення мандата регулятора на нерелевантні сфери діяльності держкомпаній.

mind.ua

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *