Вночі окупанти двічі обстріляли Чернігівщину з мінометів

Вночі російські окупанти вдарили з мінометів по Сновській та Семенівській громадах Чернігівської області. Про це повідомляє УНН із посиланням на дані ДПСУ.

Цитата

“Чернігівщину вночі ворог двічі обстріляв з мінометів”, – ідеться у повідомленні.

Деталі

Як зазначили, після 3:00 ворог відкрив вогонь з боку російського села нові юрковичі по території Сновської територіальної громади – зафіксовано 5 вибухів мін калібру 120 мм.

Приблизно о 4:00 рашисти здійснили два десятки пострілів із російського села стратива. Ворожі міни розірвалися на околиці прикордонного села Семенівської територіальної громади.

unn.com.ua

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *