З 25 лютого акціонерне товариство “Укрзалізниця” відмінило низку приміських поїздів по всій країні через небезпеку продовження курсування.
Про це йдеться у повідомленні “Укрзалізниці”, передають Українські Новини.
“З 25 лютого скасовано приміські потяги Київського регіону, що курсують з Києва у напрямку Тарасівки, Фастова, Зернового, Ворожби, Конотопа, Шостки, Василькова, Коростень, Тетерева, Малина та між цими пунктами. Електропоїзди, які курсують зазвичай до Бучі зі Святошин та Борщагівки , продовжать ходити, але тепер курсуватимуть лише в Ірпінь”, – йдеться у ньому.
Зокрема, в Одеському регіоні скасовано поїзди, що курсували за маршрутом “Миколаїв – Херсон”, “Херсон – Вадим” та “Христинівка – Умань”.
У центральному регіоні скасовано потяги “Запоріжжя – Новоолексіївка” та “Мелітополь – Запоріжжя”.
У Львівському регіоні скасовуються електропоїзди сполученням “Львів-Лавкове-Чоп” з 25 лютого та назад з 26 лютого.
Також скасовано електропоїзди сполученням “Харків – Козача Лопань”, “Мерчик – Тростянець – Смородине” та “Тростянець – Смородине – Люботин”.
Скасовано низку приміських рейсів на сході країни: поїзди за маршрутами “Харків – Бахмут”, “Харків – Лозова – Краматорськ” та “Харків – Слов’янськ” не курсуватимуть до подальших вказівок.
При цьому, потяги “Маріуполь — Южнодонбаська” курсуватимуть лише у Волноваху, потяги з Лиману, Ізюму та Святогірська курсуватимуть лише до Фенольної замість станції Скотовата.
Поїзди за маршрутом “Лантратівка – Кондрашовська-Нова” обмежуються станцією Новий Айдар.
