На Дніпропетровщині знайшли мертвим шестирічного хлопчика, пошуки якого проводили місцеві волонтери. У Синельниківському районі з водоймища витягли тіло 6-річного хлопчика.
Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Дніпропетровській області.

“У вівторок, 15 лютого, о 20:00 рятувальники отримали повідомлення від правоохоронців про те, що в селі Новопавлівка Синельниківського району з річки Солона вилучено тіло дитини”, – йдеться у повідомленні.
6-річний хлопчик із ранку пішов до школи, а у вказаний час не повернувся. Рідні дитини забили на сполох і повідомили в поліцію. Кілька годин хлопчика шукали правоохоронці та місцеві жителі.
Увечері тіло дитини виявили на поверхні водойми під льодом за 15 метрів від берега. Він потонув. 30 березня дитина святкувала б свій 7 рік народження.
