Франція закликає врятувати мирних жителів від безперервного обстрілу окупантами та гуманітарної катастрофи, інакше це буде “колективна вина” Заходу/
Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан порівняв ситуацію у Маріуполі, який постійно обстрілюють російські окупанти, зі знищенням сирійського Алеппо Він закликав врегулювати ситуацію у місті, уточнивши, що облога населеного пункту – жах війни.
“Ви дуже добре бачите, що Маріуполь – це друге Алеппо”, – сказав він на Дохійському форумі.
Глава МЗС мав на увазі сирійське місто, яке стало фактично зруйнованим після бойових дій у жорстокій громадянській війні. За словами міністра, якщо Захід нічого не зробить для допомоги мирним жителям Маріуполя, це буде “колективна вина”.
“Маріуполь – це облогова війна, яку Росія веде вже місяць. Воєнні облоги – це жахи війни, тому що громадянське населення вбивається, знищується. Страждання жахливі”, – додав глава французького МЗС.
