Місія ОБСЄ залишає Україну після того, як офіс СММ у Маріуполі було обстріляно, повідомляється у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.
«Місія отримала повідомлення про пошкодження офісу СММ у Маріуполі внаслідок обстрілу. Процес тимчасової евакуації всіх міжнародних членів Місії майже завершено. Остання група – Глава Місії та найвище керівництво – тепер залишить Україну», – йдеться у повідомленні.
Зазначається також, що йде евакуація місцевих членів СММ, які раніше перебували в Краматорську та Сєверодонецьку. Переміщення раніше розміщених у Маріуполі членів Місії відкладається з міркувань безпеки.

Згідно з повідомленням, із Києва почав рухатися ще один конвой місцевих членів Місії.
Раніше Україна закликала ОБСЄ, ООН та Європейську комісію невідкладно розпочати роботи з документування злочинів РФ на українських ядерних об’єктах та забезпечити постійний моніторинг ситуації.
