Гарячі новини
Пн. Чер 8th, 2026

Місія ОБСЄ остаточно залишає Україну

Місія ОБСЄ залишає Україну після того, як офіс СММ у Маріуполі було обстріляно, повідомляється у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

«Місія отримала повідомлення про пошкодження офісу СММ у Маріуполі внаслідок обстрілу. Процес тимчасової евакуації всіх міжнародних членів Місії майже завершено. Остання група – Глава Місії та найвище керівництво – тепер залишить Україну», – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що йде евакуація місцевих членів СММ, які раніше перебували в Краматорську та Сєверодонецьку. Переміщення раніше розміщених у Маріуполі членів Місії відкладається з міркувань безпеки.

Нет описания фото.

Згідно з повідомленням, із Києва почав рухатися ще один конвой місцевих членів Місії.

Раніше Україна закликала ОБСЄ, ООН та Європейську комісію  невідкладно розпочати роботи з документування злочинів РФ на українських ядерних об’єктах та забезпечити постійний моніторинг ситуації.

Джерело 

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *