Президент України Володимир Зеленський звернувся до Бухарестської дев’ятки щодо оборонної допомоги, санкцій та тиску на Росію.
Про це він повідомив у Twitter.
“Ми захищаємо свою свободу і землю. Але потребуємо дієвої міжнародної допомоги. Обговорив це з Анджеєм Дудою. Звернувся до Бухарестської дев’ятки щодо оборонної допомоги, санкцій, тиску на агресора. Спільно маємо посадити Росію за стіл переговорів. Потребуємо антивоєнної коаліції”, – написав він.
Ми захищаємо свою свободу і землю. Але потребуємо дієвої міжнародної допомоги. Обговорив це з @AndrzejDuda. Звернувся до Бухарестської дев’ятки щодо оборонної допомоги, санкцій, тиску на агресора. Спільно маємо посадити 🇷🇺 за стіл переговорів. Потребуємо антивоєнної коаліції.
— Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) February 25, 2022
