Путін не сприймає поради військових РФ – Маляр про тактику окупантів в Україні

У Міноборони наголосили, що рішення окупантів часто продиктовані емоціями, а не логікою.

Російські окупанти в Україні воюють ірраціонально , оскільки президент РФ Володимир Путін не прислухається до порад своїх військових.

Про це на каналі “Україна 24” розповіла заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

“Одна – та, що справді вписується у військове планування, яке більш-менш зрозуміле. Інша – вони діють ірраціонально. Це схоже на те, що не військові ухвалюють рішення, їх приймає Путін. І очевидно, що він не сприймає поради військових. Тому з їхнього боку частина рішень суто емоційні. Тобто, вони спрямовані задоволення власних емоцій. Це елементарні речі – помста чи образа ” .

Заступник міністра оборони нагадала, що окупанти знищують не лише військові чи виробничі об’єкти, що підривають обороноздатність України, а й цивільні об’єкти.

“Здавалося б, з погляду військової доцільності, якщо вони збираються захопити певну територію і на ній створювати якісь “республіки”, то важливо таки громадянську інфраструктуру зберегти, щоб нею користуватися. Але зараз ми бачимо, що це абсолютно нелогічні емоційні ірраціональні дії щодо знищення як нашого населення, так і громадянської інфраструктури”, – наголосила Маляр.

Міноборони РФ пригрозило ударами по Києву, Арестович відповів

Міноборони РФ пригрозило завдати ударів по “центрам прийняття рішень”, зокрема, у Києві, у разі “диверсій” та завдання ударів українськими військами по об’єктах у Росії.

Позаштатний радник голови Офісу президента України Олексій Арестович заявив, що на будь-який постріл РФ по українським органам управління може настати удар у відповідь .

“Можливо, Верховна Рада, Кабмін, можливо, Офіс президента. Ну ми завжди готові, нехай летить, подивимося. Треба просто пам’ятати, що на будь-який постріл по наших органах управління – знайдеться своє різьблення. Тут треба бути акуратним у питанні підняття ставок”. .” – сказав Арестович.

У свою чергу Міністерство оборони США вважає, що Київ продовжує перебувати під загрозою ракетного обстрілу .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.