У Польщі відреагували на російський фейк, що “поляки хочуть захопити захід України”

Директор Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Наришкін є топпропагандистом Кремля і поширює брехню про нібито намір Польщі захопити захід України “після перемоги Росії та створити буферну зону, що охоплює центральну частину України”, щоб внести розбрат у безпрецедентно теплі нинішні відносини українців та поляків. Про це заявив у Twitter прессекретар міністра-координатора спецслужб країни Станіслав Жарин.

У Польщі відреагували на російський фейк, що

Станіслав Жарин (скриншот)

Польський чиновник зазначив – у таких зауваженнях окупанта є два пункти брехні.

“По-перше, цими словами Наришкін посилює антипольську пропагандистську кампанію, започатковану Росією у відповідь на безпрецедентну підтримку Польщі України, що воює. Мета кампанії – очорнити Польщу та налаштувати поляків та українців один проти одного”, – написав Жарин.

По-друге, додав він, Наришкін натякає, що російські окупанти нібито не мають наміру захоплювати щось далі за схід України, і тим самим применшує загрозу від Росії.

“Проте, за даними розвідки, не можна виключати ризик того, що Росія захопить всю Україну”, – наголосили у польських спецслужбах.

Жарин також нагадав, що Наришкін не лише директор СЗР, а й голова Російського історичного суспільства, структури, яку Кремль використовує для просування “історичної пропаганди та брехні в прагненні очорнити інші країни”.

news.liga

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.