Президент України Володимир Зеленський звернувся до окупантів РФ із попередженням, що застосування ними хімічної зброї в Україні Росія отримає найжорстокішу санкційну відповідь.
Про це Володимир Зеленський заявив під час свого чергового відеозвернення наприкінці доби четверга, 10 березня.
Вони звинувачують нас… Знову нас! Що ми нібито розробляємо біологічну зброю. Нібито готуємо хімічну атаку, – сказав Зеленський.
Зеленський сказав, що його ” це дуже непокоїть, тому що не один раз ми переконувалися: хочеш дізнатися про плани Росії – подивися, у чому Росія звинувачує інших”.
Я Президент адекватної країни та адекватного народу. І батько двох дітей. Ніякої хімічної чи будь-якої іншої зброї масової поразки на моїй землі не розробляли. Весь світ це знає. І якщо Росія зробить щось подібне проти нас – отримає найжорстокішу санкційну відповідь, – заявив Зеленський.
