Президент України Володимир Зеленський упевнений, що в окупованих Херсонській та Запорізькій областях російські паспорти отримують лише колаборанти, щоб забезпечити собі можливість потім утекти до РФ. Про це він заявив 11 червня у зверненні, текст якого опубліковано на сайті ОП.
Він зазначив, що на окупованій території та в Росії активно поширювали новини про роздавання російських паспортів у Херсоні та Мелітополі.
“І я подивився, кого ж у цих новинах виставили як херсонців і мелітопольців, що нібито хочуть російські паспорти. Кілька колаборантів та люди з їхнього оточення… Що ж, це більше схоже не на чергу по паспорти, а на намагання отримати квиток, щоб утекти. Дуже показово”, – прокоментував президент.
