Станом на 8 червня без газопостачання залишаються 177 тис. споживачів, знеструмлено 725 населених пунктів (близько 621,4 тис. споживачів).
Про це йдеться у повідомленні Міністерства енергетики, повідомляють Українські Новини.
Минулої доби відновлено електропостачання близько 17,5 тисячі споживачів, які були знеструмлені через бойові дії. Зокрема, у Донецькій області – 8,3 тисячі, Харківській – 4,2 тисячі, Запорізькій – 3,6 тисячі, Миколаївській – 1,4 тисячі.
Станом на 8 червня в Україні через пошкодження, зумовлені бойовими діями, залишаються знеструмленими близько 725 населених пунктів, всього близько 621,4 тисячі споживачів. Зокрема, у Донецькій області – понад 351 тисячу, Луганську – понад 128,2 тисячі, Харківську – близько 70,6 тисячі споживачів.
Без газопостачання залишаються 177 тисяч абонентів.
Як повідомляли Українськi Новини, станом на 6 червня без газопостачання залишалися 163,7 тис. споживачів, було знеструмлено 737 населених пунктів (близько 657,2 тис. споживачів).
